LUPY

Lupy zabiegowe firmy starMed

Codzienna praktyka wymaga od Ciebie dużo skupienia? Pozwól nam sobie pomóc, odciążając tak ważne narzędzie, jakimi są Twoje oczy!

Niezależnie od tego, czy diagnoza czy praca nad najlepszymi strukturami, możesz poprawić jakość pracy dzięki lupom zabiegowym. Unikaj błędów spowodowanych brakiem widoczności istosnych szczegółów. Będzie to również korzystne dla pacjenta. Przekonaj się sam.
Zapraszamy do odkrywania świata lup firmy starMed!

Będziesz zdumiony tym, jak dużo lepiej i precyzyjniej będziesz mógł pracować, kiedy po prostu będziesz mógł zobaczyć więcej. Nasze okulary są wykonane na specjalne zamówienie i charakteryzują się najwyższą jakością.

2,5 SV-ST

SV-ST – idealny wybór dla rozpoczynających pracę z lupami

Niedrogie, lekkie i modne lupy zabiegowe. Odkryjesz nowy świat widzenia z 2,5-krotnym powiększeniem i bardzo szerokim polem widzenia.

2,7 SV

SV – trend setter wśród lup starMed

W tych lupach zabiegowych zwrócono szczególną uwagę na zwartą konstrukcję i niewielką wagę. Optyka zapewnia zaskakująco szerokie pole widzenia i bardzo dużą głębię ostrości przy powiększeniu 2,7x.

3,0 SV-EX

SV-EX – doskonałe pod każdym względem

Doskonała jakość obrazu i głębia ostrości sprawiają, że te okulary są lżejsze. Mocna optyka zapewnia jasny, czysty i ostry obraz. Okulary są również wygodne w obsłudze i występują w dyskretnych i eleganckich kolorach. Zapewniają optymalne wsparcie przy wykonywaniu wymagających zabiegów.

3,5 SV-HD

SV-HD – wycieczka technologiczna

Wyczerpaliśmy się technicznie w wysokiej jakości optyce tych okularów. Był to jedyny sposób na osiągnięcie wysokiej rozdzielczości – ostateczny szczegół i głębia ostrości. Każdy profesjonalista uwielbia 3,5-krotne powiększenie systemu optycznego Galileusza w tych okularach. Ten najwyższy model perfekcyjny jest dzięki wygodnej, ergonomicznej konstrukcji i eleganckiej formie.